O firmie

Prowadzący firmę działają na rynku od 2006r. Działalność swoją opierają na współpracy ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi.
Budujemy z solidnych tradycyjnych materiałów za niewygórowaną cenę. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, dbamy o jakość wykończenia i terminowość naszych inwestycji.

MIESZKANIA ZĄBKI - O INWESTYCJI

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy. Jesteśmy firmą deweloperską z długim doświadczeniem, gdyż nasz zarząd działa na rynku już ponad 10 lat. Działalność naszego przedsiębiorstwa jest oparta na trwałej współpracy ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi, dzięki którym zrealizowaliśmy już bardzo wiele różnych inwestycji. Kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów oraz ich zadowoleniem z naszych usług, więc naszym priorytetem jest dbanie o jakość tworzonych inwestycji oraz oddawanie ich w ustalonym wcześniej terminie.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów nieruchomości, w tym mieszkania pod Warszawą – bezczynszowe, charakteryzujące się cechami domu jednorodzinnego. Takie mieszkania posiadają osobne wejścia niczym do własnego domu, lecz ich wartość nie przewyższa ceny zwyczajnego mieszkania. Klient, który zakupi takie mieszkanie, staje się jego właścicielem, więc do niego należy kontrola wszelkich wydatków oraz kosztów eksploatacyjnych. Nie będzie on ponosił żadnych ukrytych ani dodatkowych opłat, jakie mogą być związane z utrzymaniem powierzchni wspólnych dla wszystkich mieszkańców. Nowoczesna instalacja cieplna oparta na samodzielnym piecu grzewczym sprawia, że właściciel ma możliwość sterowania i konfiguracji temperatury wody oraz ogrzewania. Nasze mieszkania cechuje oszczędność, a to za sprawą wspomnianego braku opłat wynikających z kosztów administracyjnych. Wobec tego, jest to idealne rozwiązanie dla młodych małżeństw, które chcą rozpocząć wspólne życie i poszukują dla siebie odpowiedniego miejsca.

W swoim portfolio możemy się pochwalić wieloma udanymi inwestycjami, które przekładają się na setki zadowolonych klientów. Właściciele naszych mieszkań najbardziej cenią sobie spokojne lokalizacje, w których realizujemy nasze inwestycje, jak chociażby mieszkania Ząbki. Jest to miejscowość położona w pobliżu Warszawy, lecz z dala od jej miejskiego zgiełku. Taka lokalizacja jest bardzo dogodna nie tylko dla osób ceniących sobie spokój, ale również dla tych, którzy chcą mieszkać w bliskości stolicy, gdzie można się dostać za pomocą bardzo dobrego węzła komunikacyjnego. Zazwyczaj realizujemy całe osiedla, jak chociażby Osiedle Baśniowa, które jest zlokalizowane we wspomnianej podwarszawskiej miejscowości.

Bardzo cenimy sobie dobre relacje z naszymi klientami gdyż wierzymy, że jest to najlepsza droga do spełniania ludzkich marzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przez co mamy możliwość na wyszukanie odpowiednio dopasowanego rozwiązania mieszkaniowego, z którego klient będzie zadowolony. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub sugestie w kierunku naszej firmy, to gorąco zapraszamy do kontaktu. Można to zrobić poprzez wysłanie wiadomości e-mail, wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie WWW lub dzwoniąc pod nasz numer telefonu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do kontaktu, który może zaowocować nowym miejscem na rozpoczęcie cudownego życia, jakie można wieść jednocześnie w bliskości oraz oddaleniu od Warszawy.